خانه / نرم افزار های آماده / کار اینترنتی در منزل درآمد روزانه تا ۴۰۰۰۰۰ تومان !کاملا واقعی

کار اینترنتی در منزل درآمد روزانه تا ۴۰۰۰۰۰ تومان !کاملا واقعی

کار اینترنتی در منزل درآمد روزانه تا ۴۰۰۰۰۰ تومان !کاملا واقعی از جمله فایلهایی است که در سایت رام ۱۱ لینک دانلود آن برای شما آمده شده است. این فایل که از دسته بندی نرم افزار های آماده می باشد با برچسبهای مشخص شده است

کار اینترنتی درهمه جا فقط با همون گوشی موبایل که توی دستت هست!

 

در اینجا از مبالغ نجومی و دروغ صحبت نمیکنیم درآمد روزی ۴۰۰ هزار تومان دور از انتضار نیست وکاری عملی و شدنی است که ما قولش را خواهیم داد

 

لطفا قبل از هر تصمیم مطالب را با دقت مطالعه بفرمایید .

 

کسب درآمد از اینترنت در ایران طی چند سال گذشته تا به امروز رشد چشمگیری داشته است. به طوری که کسب درآمد اینترنتی دغدغه خیلی از افراد جامعه شده است. همه ما می دانیم کسب درآمد از اینترنت در خانه هم امکان پذیر است و یکی از بهترین و راحت ترین کارهایی است که هر کسی می تواند از آن درآمد زایی داشته باشد. حتی با کسب و کار اینترنتی می توان به فکر کسب درآمد میلیونی هم بود.

اگر نگاهی از بالا به شرایط اقتصادی کشور بیاندازیم اوضاع بدی را شاهد خواهیم بود. بیکاری و گرانی بیداد می کند و هر روز قیمت اجناس گرانتر شده و کارخانجات و اداره جات نیروهای خود را کاهش می دهند. در این اوضاع نابسامان باید فکری برای درآمدمان بکنیم چرا که شاید ما نیز روزی جزو قربانیان این اوضاع بد اقتصادی شویم. اما در این اوضاع بد اقتصادی کسانی هستند که به دنبال درآمد عالی هستند. سوال اینجاست که این درآمد و کار پر سود را چطور می توان پیدا کرد؟

در علم کار آفرینی، اشخاص از لحاظ شغلی به چند دسته تقسیم می شوند:کارگری، کارمندی،کارآفرینی و سرمایه داری. بهترین نوع شغل ها سرمایه داری است که راه رسیدن به آن گذشتن از کارآفرینی ست. برای اینکه بتوانید کارآفرین شوید باید ایده ای در ذهن داشته باشید و آن را پرورش داده و شروع به کار نمایید.

اما کارمندی یکی از نامطلوب ترین روش های کسب درآمد است و به هیچ عنوان ایده آل نیست. به ازای روزها و ساعاتی که شما مشغول به کار هستید فقط پول دریافت می کنید و اگر روزی بخاطر مشکلی سرکار نروید حقوق شما داده نمی شود اما در کارآفرینی، ایده شما پولساز خواهد بود حتی اگر خواب باشید!

 

با این حال عده زیادی هستند که برای رسیدن به پست های کارمندی در اداره جات سال ها تحصیل می کنند، شب های زیادی را بیدار می مانند و دور از خانواده در شهرهای دورافتاده مشغول به تحصیل می شوند تا در رشته ای تخصص پیدا کنند و بتوانند کارمند یک وزارت یا اداره شوند. آن هم در این اوضاع بیکاری که تعداد فارغ التحصیلان هر روز بیشتر شده و رقابت بر سر شغل های کارمندی و غیر کارمندی بیشتر و بیشتر می شود. عده دیگری هم که درس نمی خوانند و وارد بازار کار می شوند و چون دانش کارآفرینی و پرورش ایده و خلاقیت ندارند نمی توانند به خوبی در زمینه کاری موفق شوند. باید بگویم که اوضاع خوبی ندارید اگر یکی از این دو شرایط را داشته باشید…

اما در همین کشور ما هستند کسانی که با تلاش و کارآفرینی و باور خود توانسته اند بهترین درآمدها را از آن خود نمایند. کسانی مثل سازندگان برنامه بازار اندروید، دیوار، شیپور، اسنپ، بازی های موبایلی پرطرفدار، دیجی کالا، بامیلو، اوستاکار، تپسی و هزاران نمونه دیگر که با کار اینترنتی در منزل توانسته اند با یک برنامه ریزی هدفمند، روزانه میلیونها تومان را نصیب خود نمایند. به جرات می توان گفت عده ای از آنها بالای ۲۰۰ میلیون تومان در روز درآمد کسب می نمایند.

 

شاید از خود بپرسید که چرا همه نمی توانند مانند این افراد این کارها را انجام دهند و درآمدزایی میلیونی داشته باشند؟ سوال خوبیست… چون کارآفرینی سخت است. شما می بایست طوری متفاوت از دیگران تلاش کنید و طوری متفاوت از دیگران بقیه عمرتان را زندگی نمایید.

شما نیز می توانید از همین الان کارآفرین شوید مهم نیست که چند سال سن دارید و چقدر دیر شده، مهم این هست که باید در مسیر صحیحی حرکت کنید. مهمترین چیز تصمیم، اراده و پافشاریست.

همانطور که گفته شد برای رسیدن به کسب درآمدی میلیونی واقعا باید یک تصمیم جدی بگیرید و از همین امروز شروع کنید زیرا هرگز فردایی وجود ندارد. اگر برای شروع کاری به طور مداوم آن را به فردا موکول کنید مطمئن باشید که هیچوقت آن را شروع نخواهید کرد و در آن موفق نخواهید شد. نه فقط در بحث مالی و کاری بلکه در هیچ زمینه از زندگی خود موکول کردن آن به زمانی دیگر باعث موفقیت نمی شود.

اما باید یه نکته و راهکار خیلی مهم را برای شما بگوییم. اگر دقت کرده باشید مثال هایی که زدیم همگی در حوزه اینترنت هستند! اینترنتی که شاید بعضی از افراد فقط از آن برای درج استوری در اینستاگرام و خواندن و نوشتن پیام در تلگرام و کارهای دسته پایین استفاده کنند.

در همین ایران عده بسیار زیادی هستند که در حال درآمد از اینترنت به صورت میلیونی در روز هستند، از کسی که بازی موبایلی خود را در کافه بازار گذاشته تا مدیرعامل دیجی کالا و اسنپ! خود بنده تا همین چند سال پیش استفاده درستی از اینترنت نداشتم و مدام مشغول بازی های اینترنتی و یا چت در گروه های بزرگ تلگرام بودم. اما زمانی رسید که واقعا به پول نیاز داشتم… پولی نداشتم که موبایل خود را شارژ کنم. کمی با خودم فکر کردم که من که این همه درس خواندم چرا نتوانستم وارد شغلی شوم و در حرفه خود موفق شوم؟؟ چرا تا الان بی تفاوت هستم و به دنبال یک کسب و کار خوب نیستم؟؟ چرا باید سربار پدر و مادرم باشم همیشه؟؟ چرا به آرزوهایم فکر نکنم ؟؟ چرا از وقتم و از توانایی ام در اینترنت استفاده نکنم؟؟ برای همین تصمیم گرفتم به دنبال راه های کسب درآمد از اینترنت شوم. با پول قرض پکیج های کسب درآمد اینترنتی زیادی را خریداری کردم و دوره های رایگان را در سایت های متعدد دیدم و در کارگاه های کارآفرینی شرکت کردم. در کنار این کارها خودم نیز دست به کار شدم و شروع به آزمون کسب و کارهای اینترنتی کردم و وارد شاخه های زیادی شدم.

 

نمیخواهم داستان دروغ برای شما تعریف کنم و مانند سایت های فیک حرف های عجیب و غریب بزنم. سایت های زیادی هستند که “بسته کسب درآمد اینترنتی” را بدنام کرده اند متاسفانه… چون هیچ چیز برای عرضه ندارند جز چند فایل بی استفاده.

روشی که می خواهیم در این آموزش کسب درآمد از اینترنت به شما معرفی نماییم درآمدی تا بیشتر از ۴۰۰۰۰۰ تومان روزانه در آن وجود دارد که با تلاش کردن و وقت گذاشتن، بیشتر از این مقدار خواهد شد. زمانیکه برای این کار در روز اختصاص می دهید بین ۱ تا ۳ ساعت در روز خواهد بود و بقیه اوقات را می توانید در کنار خانواده مشغول به تفریح و سرگرمی باشید. بعد از اینکه کار خود را راه اندازی کردید حتی در زمانهای تفریح و استراحتتان هم می توانید کسب درآمد کنید! روشی که معرفی می نماییم حاصل تجربه چند ساله و آزمون و خطاهای بسیار ماست تا به این روش فوق العاده رسیده ایم.

باید قدرت جادویی اینترنت را باور داشته باشید تا بتوانید این مسئله را هضم کنید که می توان درآمد های بسیار زیادی از این روش معرفی شده (کار اینترنتی در منزل) کسب کرد. شما هم که در حال خواندن این مطلب هستید می توانید این پیشنهاد استثنایی ما را قبول کنید و از همین امروز به محض دریافت این آموزش شروع به کسب درآمد میلیونی خود بکنید. می توانید هم این پیشنهاد ما را ندیده بگیرید و به شغل و زندگی کارمندی خود برگردید و تا آخر عمر در آن وضعیت بمانید.بعد ها شاید با خود فکر کنید که شاید این پیشنهاد ابزار نجات شما بوده و شما آن را قبول نکرده اید.

 

 

 

 

مزیت های پکیج استثنایی ما (آموزش درآمدزایی میلیونی):

 • درآمدی تا بیشتر از ۴۰۰۰۰۰ تومان در روز!
 • شغلی با آینده درخشان و با وقت آزاد زیاد برای سرگرمی و تفریح
 • این کار بازاریابی شبکه ای حضوری و برنامه های موبایلی مانند رسنو و…. نیست
 • این کار همکاری در فروش برای فروشگاه ها نیست
 • این کار سرمایه گذاری در فارکس و باینری و الیمپ نیست
 • این کار تولید محتوا یا ترجمه و یا طراحی سایت نیست
 • این کار با زیرمجموعه گیری ارتباطی ندارد
 • این کار در مورد بیت کوین و ارزهای دیجیتال نیست
 • این کار نیازی به سرمایه اولیه ندارد! (در صورت وجود سرمایه اندک، کارتان بسیار بیشتر رونق خواهد گرفت)
 • این روش و کار محدویت سنی و جنسی ندارد.
 • این کار راه اندازی کانال تلگرام و فروش در آن نیست!
 • خاطرتان جمع باشد که اگر کمی تلاش داشته باشید این کار حتما جواب می دهد و می توانید موفق باشید!
 • این روش کسب درآمد از دیدن تبلیغات و تبلیغات کلیکی نیست!
 • درآمد شما به حساب بانکی تان و به تومان واریز می شود! و ربطی به دلار ندارد!
 • این روش با تمام بسته هایی که از اینترنت خریداری کرده اید متفاوت است و واقعا جواب می دهد.
 • این کار شرط بندی مسابقات فوتبال نیست!
 • این کار آموزش کسب درآمدهای رایج در سایت های دیگر نیست!
 • این کار ارتباطی به گوگل ادسنس ندارد!
 • این کار فروش و بازاریابی ممبر و فالوور نیست!
 • این کار تکرار یک سری اصول و دانش ساده است که باید هر روز آنها را تکرار کنید و کسب درآمد کنید!
 • این کار علاقه شما را به زندگی بیشتر خواهد کرد و امید را دل تان زنده خواهد کرد!

 

 

فقط ۲۴۸۰۰ تومان

 

 

محتویات آموزش: بیش از ۱۴۰ دقیقه کلیپ آموزشی و چند فایل PDF (بیش از ۱٫۵ گیگ فایل)

توجه! تضمین خرید

برای تضمین پکیج، به شرط دیدن کامل آموزش ها و اجرای آنها و شروع به کارتان بعد از یکماه، اگر درآمدی نداشتید ۹۰ درصد وجه به شما بازگشت داده خواهد شد.

 

 

 

 

 

سوال اول : چرا شما با این همه معلومات و کسب درآمد بالا ، اقدام به فروش فایل می کنید؟

جواب : سلام شما هم اگر سر جای من بودید اقدام به فروش معلومات با ارزش خود می کردید. چون انسان از همه ی دانش خود استفاده می کنه تا بتونه بیشترین درآمد رو کسب کنه! به عنوان مثال: افراد معروف جهان که درآمد میلیاردی در ماه دارند ، در تبلیغات هم ایفای نقش و کسب درآمد میکنند!

_______________________________________________________

سوال دوم : درمورد کسب درآمد ۳۰۰ هزار تومان در مدت ۳۰ دقیقه میشه بیشتری توضیح بدید و آیا تضمین میدهید که به درآمد بالای ۱۰ میلیون برسم؟

جواب : سلام با اطمینان اقدام به خرید پکیج کنید و قول میدم که از دیدن این آموزش حیرت انگیز بشید و پیش خودتون بگید کاش زودتر با این سایت آشنا شده بودم!

______________________________________________________

سوال سوم: چگونه میتونم به محصول شما اطمینان کنم؟

جواب : سلام من و بسیاری از همکارانم (خریداران) داریم از این پکیج کسب درآمد می کنیم ، به همین دلیل ویدیو عملکرد مالی بانکی خودم رو برای شما قرار داده ام.

______________________________________________________

سوال چهارم : این پکیج آموزشی همانند دیگر روش های کسب درامد در اینترنت است؟

جواب : سلام خیر ، این روش کاملا خاص و جدید می باشد که افراد لاکچری اروپا و تهران از آن استفاده میکنند.

_____________________________________________________

سوال پنجم : برای کسب درآمد ، حتما به تمرین نیاز دارم؟

جواب : سلام بله ، تمرینات به صورت متن و تصویر می باشد و شما را خسته نمی کند.

______________________________________________________

سوال ششم : متاسفانه من فقط موبایل دارم ، کامپیوتر و لپ تاپ ندارم. آیا میشه کسب درآمد کنم؟

جواب : سلام شما با داشتن هریک به تنهایی ، میتوانید کسب درآمد کنید.

______________________________________________________

سوال هفتم : آیا برای کسب درآمد ۳۰۰ هزار تومان در ۳۰ دقیقه ، حتما باید سایت داشته باشیم؟

جواب : سلام این سوال رو خیلی از کاربرا ارسال میکنند! کاربر عزیز روش ۳۰۰ هزار تومان در ۳۰ دقیقه فقط به اینترنت نیاز دارد.

______________________________________________________

سوال هشتم: آیا همان روز اول خرید پکیج میشه اقدام به کسب درآمد کرد؟

جواب : سلام بله در هر زمان که بخواهید میتوانید در لحظه درآمد کسب کنید.

 

فقط ۲۴۸۰۰ تومان

۲۵پرسش مطرح شده

 1. امید گفت:

۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ در ۰۰:۴۴

سلام خسته نباشید پکیجتون بسیار کاربردی بود، مچکرم از سایت خوبتون

 1. حسین گفت:

۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ در ۱۳:۱۲

فوق العااااادس

 1. عرفان گفت:

۱۳ فروردين ۱۳۹۸ در ۱۹:۱۲

واقعا میشه به همچین درامدی بالایی برسم؟

 1. مدیر گفت:

۰۲ فروردين ۱۳۹۸ در ۰۸:۱۲

بله اگر تمامی روش های پکیج رو به غیر از روش ۳۰۰ هزار تومان در ۳۰ دقیقه ، هم بتونید با هم انجام بدید به درآمد بالای ۳۰ میلیون در ماه میرسید.

 1. همایون گفت:

۰۱ فروردين ۱۳۹۸ در ۰۸:۰۹

سلام.من سوادم درحددوره راهنمایی هست میتونم به آسانی ازپکیج درامدداشته باشم.

 1. مدیر گفت:

۰۱ فروردين ۱۳۹۸ در ۰۸:۲۵

سلام و قت بخیر با آموزش تصویری که قرار دادیم ، همه میتوانند از این پکیج استفاده کنند.

 1. احمد گفت:

۲۹ اسفند ۱۳۹۷ در ۰۴:۰۵

سلام .من ۱۶ سال دارم و میخواستم ببینم این سرویس محدودیت سنی نداره من میتونم ازش استفاده بکنم؟

 1. مدیر گفت:

۲۹ اسفند ۱۳۹۷ در ۰۵:۴۵

سلام و درود خیر محدودیت سنی ندارد

 1. esmaiel گفت:

۲۸ اسفند ۱۳۹۷ در ۱۶:۰۹

سلام وخسته نباشید فقط یک سوال دارم اون اینکه الان بسته رو بگیرم بسته کامل ۳۴٫۵ هزار تومنه؟ ممنون از سایت خوبتون خیلی عالی

 1. مدیر گفت:

۲۸ اسفند ۱۳۹۷ در ۱۶:۴۲

سلام و عرض ادب بله بسته کامل آموزشی با قیمت ۳۴٫۵هزار تومان ارائه می شود.

 1. بیات گفت:

۲۸ اسفند ۱۳۹۷ در ۰۷:۱۵

سلام برای دریافت پکیج حتما باید همراه بانک ملی داشت؟؟؟

 1. مدیر گفت:

۲۸ اسفند ۱۳۹۷ در ۱۰:۰۲

سلام و درود خیر. با هر نوع کارت بانکی که دارید میتوانید پرداخت را انجام دهید. فقط کارت شما باید دارای (رمز دوم اینترنتی) باشد.

 1. رسول گفت:

۲۸ اسفند ۱۳۹۷ در ۰۰:۵۲

من به همه اطمینان میدم که با این روش به یک آدم لاکچری و پولدار تبدیل میشین من ویدیو ها رو دیدم واعلام میکنم که این روش تنها روش رسیدن به ثروت هنگفت و پولدار شدن تو ایران در کمترین زمانه من که خیلی راضی ام مرسی

 1. سارا نیازی گفت:

۲۷ اسفند ۱۳۹۷ در ۲۰:۲۵

سلام…وقت عالی بخیر من پکیجتون را امشب دانلود کردم بسیار خوب به نظرمیرسه انشالله برای استفاده کاربردی باشه…..سپاس

 1. فرامرز گفت:

۲۷ اسفند ۱۳۹۷ در ۱۹:۱۹

واقعا خیلی ممنونم از راهنمایی های اقتصادی تون .تشکر فراااوااان

 1. SiNA گفت:

۲۶ اسفند ۱۳۹۷ در ۱۳:۲۸

سلام.من دیروز پگیج رو گرفتم.اما نمیدونم چجوری باید شروع کنم، کدوم فایل رو اول مطالعه کنم.آیا مهمه تریبب فایل ها؟؟؟ یا فرقی نمیکنه؟

 1. مدیر گفت:

۲۶ اسفند ۱۳۹۷ در ۲۱:۴۸

سلام دوست عزیز تمامی روش ها ۱۰۰% قابل اجراست. الزامی بر اولویت فایل های آموزشی نیست. پیروز سربلند باشید

 1. یه مرد تنها گفت:

۲۵ اسفند ۱۳۹۷ در ۱۸:۰۰

خیلی خوشحالم که با سایت شما آشنا شدم ،منم مثل شما دنبال راه نجاتی برای خلاصی از بی پولیم ،هر چقدر هم فکر میکنم که چکار کنم درآمد تولید کنم فکرم به بن بست میخورد، امیدوارم با خرید این بسته ذهنم برا دستیابی به راهی مناسب جهت تولید درآمد باز بشه،و بتونه کمکم کنه یه دنیا ممنون

 1. زهرا گفت:

۲۵ اسفند ۱۳۹۷ در ۰۱:۱۹

ممنون از توجهات شما لینک برام فرستاده شد دانلود کردم فقط برام دعا کنید نتیجه ی خوبی منم ازش بگیرم باز ممنون که برام فرستادید

 1. Mousavi گفت:

۲۳ اسفند ۱۳۹۷ در ۰۴:۴۹

من میخواهم عضو بشم ولی نمیتونم انلاین پرداخت کنم میشه با کارت به کارت واریز کنم اگه میشه لطف کنید شماره کارت بدهید ممنون میشم جواب بدین

 1. مدیر گفت:

۲۳ اسفند ۱۳۹۷ در ۱۳:۰۹

متاسفانه خیر امکان کارت به کارت وجود ندارد و بلافاصله بعد از پرداخت موفق ، صفحه آموزشی برای شما نمایش داده می شود

 1. ریحانه گفت:

۲۲ اسفند ۱۳۹۷ در ۲۳:۱۴

سلام یه سوال داشتم خواستم بپرسم آیا بعد خرید پکیج و آشنا شدن با نحوه کسب درآمدزایی باید دوباره محصول خاصی رو خریداری کنیم؟

 1. مدیر گفت:

۲۳ اسفند ۱۳۹۷ در ۰۷:۳۴

شما پس از خرید پکیج نیازی به تهیه محصول دیگری نیستید و تمامی نرم افزارهای مورد نیازتون رو درون این پکیج قرار دادم. فقط کافیه طبق آموزش تصویری که به مدت ۳۰ دقیقه هست ، جلو برید. موفق باشید

 1. سیاوش خسروی گفت:

۱۸ اسفند ۱۳۹۷ در ۰۲:۳۱

ببخشید. کارکردن با پیکجا خیلی سختو پیچیدس؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

 1. مدیر گفت:

۱۸ اسفند ۱۳۹۷ در ۰۵:۱۸

سلام و درود خیر. با آموزش تصویری به زبان فارسی ، کار ساده است. و به راحتی با پشتکار میتوانید به درآمد برسید

 1. ddddd گفت:

۱۵ اسفند ۱۳۹۷ در ۱۳:۱۸

سلام و خسته نباشید میخواستم ببینم همه آموزش ها به زبان فارسیه؟ مرسی

 1. مدیر گفت:

۱۵ اسفند ۱۳۹۷ در ۱۸:۵۲

سلام دوست عزیز بله تمام محتوای پکیج آموزشی به زبان شیرین فارسی هست

 1. نیوشا گفت:

۱۰ اسفند ۱۳۹۷ در ۰۵:۲۹

شماره تماسی بفرمایید تا تماس بگیرم خدمتتون

 1. مدیر گفت:

۱۰ اسفند ۱۳۹۷ در ۱۳:۴۹

سلام دوست گرامی با ایمیل پشتیبانی در تماس باشید poolbesaz24@gmail.com

 1. reza گفت:

۱۰ اسفند ۱۳۹۷ در ۰۲:۴۲

من این پکیج خریدم خیلی خوشحالم که تو این سن سی و هشت سالگی به این علم و دانش درامدزایی دارم میرسم. واقعا از پولی که دادم راضیم حلالتون باشه.فقط بگم بخرین ضرر نمی کنین

 1. علیرضا گفت:

۰۸ اسفند ۱۳۹۷ در ۰۸:۲۵

سلام مرسی من استفاده کردم واقعا پکیجتون خیلی خیلییی کمکم کرد

 1. ناشناس گفت:

۰۱ اسفند ۱۳۹۷ در ۰۴:۴۳

سلام ببخشید وقتی خرید انجام میشه لینک فقط به ایمیل فرستاده میشه یا نه همون یا بدون رفتن به ایمیل هم میشه دید؟

 1. مدیر گفت:

۰۱ اسفند ۱۳۹۷ در ۱۵:۵۰

سلام دوست عزیز بلافاصله پس از خرید موفق، صفحه آموزشی نمایش داده می شود.

 1. کاظم گفت:

۱۲ بهمن ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۸

واقعااااا عالی بود دمتون گرم

 1. mina گفت:

۰۲ بهمن ۱۳۹۷ در ۱۴:۲۵

من پول واریز کردم و دانلود کردم ولی لینک ها برام باز نمیشه؟!!!

 1. مدیر گفت:

۰۳ بهمن ۱۳۹۷ در ۰۱:۳۱

سلام دوست عزیز لطفا مشخصات خریداری شده از جمله ۴ رقم آخر کارت بانک، تاریخ و زمان دقیق خرید را به آدرس ایمیل poolbesaz24@gmail.com ارسال کنید. پس از بررسی، راهنمایی های لازم انجام می شود.

 1. محمد گفت:

۰۹ دي ۱۳۹۷ در ۰۵:۱۴

پشتیبانی سایت کجا قرار گرفته؟

 1. مدیر گفت:

۰۹ دي ۱۳۹۷ در ۱۶:۲۰

سلام دوست عزیز برای پشتیبانی سایت به آدرس ایمیل poolbesaz24@gmail.com مراجعه کنید باتشکر

 1. نیما گفت:

۲۳ آبان ۱۳۹۷ در ۰۱:۲۹

ببخشید یه سوال داشتم خواستم بپرسم آیا بعد خرید پکیج و آشنا شدن با نحوه کسب درآمد باید باز محصول خاصی رو خریداری کنیم؟

 1. مدیر گفت:

۲۳ آبان ۱۳۹۷ در ۰۲:۰۳

شما پس از خرید پکیج نیازی به تهیه محصول خاصی نیستید و تمامی نرم افزارهای مورد نیازتون رو درون این پکیج قرار دادم. فقط کافیه طبق آموزش تصویری که به مدت ۳۰ دقیقه هست ، جلو برید.

 

سوالات متداول :

سوال : آیا اگه شما در روز انقدر درآمد دارید چرا فایل میفروشید ؟ این شک من را بر طرف کنید ممنون

سلام وقتی گفته میشه کسب درآمد از اینترنت یعنی شما باید از تمام منابع خود استفاده کنید میخوام یه مثال کوچک بزنم

کریس رونالدو یک فوتبالیسته که در سال درآمد میلیاردی دارد از فوتبال ولی با این همه درآمد چرا در تبلیغات هم ایفای نقش میکنه و کسب درآمد میکند ؟ ما درآمد خوبی داریم خدا را شکر ولی از فروش فایل هم کسب درآمد میکنیم شما تجربه ما را دارید میخرید یک معلم مجانی درس نمیده شما باید به معلم خود پول بدید تا تجربه خودش را در اختیار شما بگذارد .

 


 

از لینک بالا می توانید این فایل را دانلود نمایید.

درباره ی

همچنین ببینید

دانلود فایل فلش گوشی سامسونگ چینی sm-j200h و حل مشکل تصویر اندروید ۴٫۴٫۲

دانلود فایل فلش گوشی سامسونگ چینی sm-j200h و حل مشکل تصویر اندروید ۴٫۴٫۲ از جمله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *